4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

3dMD Head Sistemi

3dmd-head-sistem

Kullanıcı gereksinimlerine bağlı olarak 3dMD Head sistem değişik şekillerde yapılanabilir ya da istenilen oda yâda alana uygun şekilde konumlandırılabilir.


Birçok 3dMD kullanıcısı sistemlerin tam anlamıyla modüler olması avantajından faydalanarak yalnızca yüz görüntüleme sistemini (3dMD Face) kullanırken sistemin bütün kafa çalışması için çok ekonomik bir çözüm olan var olan sistemi bir üst sisteme yükseltme seçeneğini kullanmaktadır.

3dMD Flex pack ile sistem 3dMD Head ,3dMD Torso ya da tamamen özelleştirilmiş sistemler olarak yeniden konfigüre edilebilir.

 

Özellikler

Çekim Hızı:

~1.5 millisaniye

Çekim Özellikleri:

Senkronize çalışan 15 adet kamera ve flaş sistemi ile 360 derece açıyı kapsayan kafa görüntüsü çekimi.

Konfigürasyon:

Her biri yüksek çözünürlüklü tıbbi kullanıma uygun kameralardan oluşan ve kraniyel çekimlere yönelik yazılım ortamı uyumlu 5 Modüler Ünite

Otomatik Mesh 
Yaratma:

Senkronize edilmiş görüntüleri x,y,z koordinat düzlemine oturtarak otomatik olarak 3 boyutlu poligonal yüzey mesh’i yaratma.

Geometrik Hassasiyet:

<0.2mm RMS

İşletim Sistemi:

Microsoft Windows 7

Çekim Prosedürü:

Seri halinde veya tek çekim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.