4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

3dMD Torso Sistemi

3dMD temel amacı en karmaşık vakalarda dahi hasta konumlandırılmasını kolaylaştırarak daha fazla yapılandırma seçeneği sunmaktır.3dMD Torso sistemi modüler bir sistem olup, iki noktada izleme sistemine yönelik yapılandırma seçeneği meme büyütme hastalarında kapsanacak olan alanı optimize etmekte, 3 noktada izleme sistemi ya da 4 noktadan izleme sistemi her türlü boyuttaki objeyi, meme küçültme hastalarına da hizmet edecek şekilde geliştirilmiştir. Sistem yapılandırmasından bağımsız olarak bütün alanı 1,5 milisaniyede görüntüleyerek hasta hareketinden kaynaklanabilecek her türlü artefaktı elimine eder.

3dmd-torso-sistem

  

Özellikler

Çekim Hızı:

~1.5 millisaniye

Çekim Özellikleri:

Senkronize çalışan 12 adet kamera (4 viewpoints) ve flaş sistemi ile 180 derece açıyı kapsayan Torso çekimi.

Konfigürasyon:

Her biri yüksek çözünürlüklü tıbbi kullanıma uygun kameralardan oluşan ve torso çekimine yönelik yazılım ortamı uyumlu 4 Modüler Ünite

Otomatik Mesh Yaratma:

Senkronize edilmiş görüntüleri x,y,z koordinat düzlemine oturtarak otomatik olarak 3 boyutlu poligonal yüzey mesh’i yaratma.

Geometrik Hassasiyet:

<0.2mm RMS

İşletim Sistemi:

Microsoft Windows 7

Çekim Prosedürü:

Seri halinde veya tek çekim

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.