4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

3dMD 4D Capture Sistem

Bugüne kadarki geleneksel 4D boyutlu taramalar kişinin cildine yerleştirilen noktalar/işaretler aracılığı ile dokümante edilmekteydi. İşaret/nokta izlemesi, gait analizleri ve bilgisayar destekli otomasyon gibi uygulamaları beraberinde getirse de işaretler arasındaki uzaklık çok sayıda yüzey detayının atlanmasına (dudak-damak yarıklı bebekler) neden olmaktadır. 3dMD kendi geliştirdiği özel teknikleri ile deforme olan bölgeyi tam anlamı ile kare-kare inceleyerek bu tarz detay hatalarını ortadan kaldırmaktadır.

3dmd-63dmd-73dmd-8

 

Özellikler:

  • Kapsam: Kafa hareketlerine olanak sağlamak adına180-derece yüz kapsamı (kulaktan kulağa/iki izleme noktası)
  • Çekim Hızı: 60 3D kare/saniye ,en yüksek çözünürlükte 10 dakikaya kadar çekim döngüsü
  • Her 3D Kare için Geometri Jenerasyonu: iki stereo kamera izleme noktasından devamlı nokta bulutu (point cloud) üretilmesi verilerin birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan hataları önler.

 

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.