4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Mlab Cusing R

Laser Cusing Teknolojisi ile Titanyum gibi reaktif tozlarla geometri kısıtı olmadan yüksek kalitede üretim sağlayan yeni Mlab cusing R ile tanışın!

Özellikle küçük ölçekli dental laboratuvarlara hizmet etmek için geliştirilmiş Mlab Cusing sistemine ek olarak geliştirilen yeni Mlab Cusing R sistemleri, küçük dev Mlab’ın kullanıcılarına sunduğu bütün avantajları aynen sunarken, titanyum tozu gibi reaktif malzemelerle üretim yapmanızı da sağlar. Mlab cusing R ile krom-kobalt tozunun yanı sıra titanyum tozundan da üretim yaparak dental ürünler, medikal implantlar ve medikal cihaz üretimlerinizi başarıyla gerçekleştirin.

  • Toz değişimi esnasında karışma riskini sıfıra indirerek güvenli ve hızlı bir şekilde toz değişimi sağlayan patentli «Drawer Principle» teknolojisi
  • Özellikle Titanyum gibi yanıcı ve patlayıcı reaktif tozlarla üretim için gereken ATEX güvenlik standartlarına uygun tek sistem.
  • Titanyum, altın, gümüş, bronz, paslanmaz çelik ve krom-kobalt alaşımlarını içeren geniş malzeme yelpazesi

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.