4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Magics

Hızlı Prototipleme ve Profosyonel Üretim Yazılımı

Magics bir hızlı prototipleme yazılımıdır ve “Magics e-Solution Suite”in anahtar elemanıdır. Hızlı prototipleme ve üretim süreçlerinizde, bu alanın öncü yazılımı olan Magics, her adımınızı kolaylaştırır, hızlandırır ve otomatikleştirir.

Magics hızlı prototipleme yazılımıyla, geniş yelpazedeki Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) formatlarını program içinde kullanılabilir (import); STL dosya formatında çıktı alınarak (export) dosyalar hızlı prototiplemede, kalıp işlemlerinde ve üretimde kullanılabilir. 3 boyutlu modelleri onarma ve uygun hale getirme de program uygulamaları arasındadır. Ayrıca parça analizi, STL dosyalar üzerinde yapılan değişiklikleri işleme, şekil tasarımı, projelerinizin belgelendirilmesi, üretim planlama ve daha fazlasını Magics ile yapabilirsiniz.

res 22

 

“Magics şirketimizin belkemiğidir. Stereolitografi makinesine göndermeden her işi Magics ile kontrol ediyoruz. STL dosyasını kesiyorum, parçaları ayırıyorun, çok sayıda STL dosyasına yapı ekliyorum. Magics olmadan bu özellikleri kullanmak çok zor. Başka hiçbir hızlı prototipleme yazılımı ihtiyacımı bu kadar karşılamamıştır, ben hepsini denedim. Solidworks, Pro E ve Catia elimizde olan programlardır ve Magics ise şirketimizin hızlı prototipleme yazılımıdır.” Chris Wentworth, Genel Müdür, Spectrum 3D, ABD


Magics RP yazılımı, uygulama alanınıza giren hızlı prototipleme teknolojisine göre çeşitli modüllerle geliştirilebilir.

  • Imports
  • RP
  • Support Generation
  • SmartSpace
  • Slice & C-Tools
  • RapidFit
  • Metal Structures
  • Metal SG

Magics ve MiniMagics ile şirketinizdeki iş akışı: 

magics-2

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.