4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Streamics

Streamics, Hızlı Prototiplemeye yönelik imalat sistemlerinin kontrol ve yönetimini sağlayan merkezi AM (Additive Manufacturing) kontrol ve otomasyon sistemidir. Streamics’in sunduğu modüler çözümler ile insanlar, makineler, süreçler ve malzemeler arasındaki ilişkiler en ideal haliyle birleştirilip zaman ve paradan tasarruf sağlayan bir iş akışı sağlanmış olur.

streamics-3

 

Streamics’in ihtiyaca gore tanımlanan modülleri sayesinde birimler arasındaki iletişim ve organizasyon, data hazırlık sürecinin aksamadan yürütülmesi, makina üretim kapasiteleri planlaması ve üretim sonrası süreçlerin planlı şekilde yerine getirilmesi sağlanır. Böylelikle Hızlı Prototip takımı çalışanları iş akışını müşteriden gelen taleplere ve markette meydana gelen değişikliklere göre kolayca adapte edebilir.
Streamics Kontrol Sistemi,

  • Yüksek verimli veri yönetimini garanti eder.  Streamics’in güvenilir merkezi veri depolama sistemi ve verilere sadece birkaç tıklamayla ulaşabileceğiniz arayüzü ile karmaşık Excel sayfaları ve dosyalama sistemlerini geçmişte bırakabilirsiniz. Böylelikle mükemmel müşteri iletişimini iş akışınızın merkezine oturtmuş olursunuz.
  • Kusursuz süreç kontrolü ve otomasyon sağlar. Günümüzde küçük kar oranlarıyla sürekli değişen market dinamikleri, günden güne kısalması talep edilen teslimat süreleri hesaba katıldığında, Streamics, müşterilerinize daha iyi servis sağlayabileceğiniz bir iş akışı yönetimi için anahtar rol oynar. Hızlı Prototipleme takımının her bir çalışanı görevleri başarılı ve verimli bir şekilde yönetir ve kolayca iş bölümü yapılmasını sağlamış olur.  

Streamics, Hızlı Prototiplemeye yönelik iş akışınızı kolayca yönetmenizi ve geliştirmenizi sağlarken müşterilerinizle olan ilişkinizi de güçlendirir.

Streamics ile yapabileceklerinizi daha yakından incelemek için aşağıdaki tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz.

 

Media

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.