4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

SimPlant O&O

SimPlant® O&O (ağız-çene-yüz cerrahisi) ortognatik cerrahide daha doğru ve hassas işlem yapabileceğiniz 3 boyutlu planlama yazılımıdır. Hassas analizler, doğru planlama ve dijital kılavuzlar yazılımın size sağladıkları arasındadır. 


Hassas 3 boyutlu analiz

res 09SimPlant® O&O’nun sizlere 3 boyutlu çalışma ortamında sunduğu sefalometrik analiz ile vakalarınızın sonuçlarını daha rahat tahmin edebileceğiniz gibi, güvenilirlik düzeyinizi de arttırırsınız.

Basit çözüm; 3 boyutlu sefalometri ile işaretleme yapacağınız yerleri belirlemek çok kolaydır. Program sizi sesli ve görsel öğelerle yönlendirerek işaretlemelerinizi rahatça tamamlamanızı sağlar. Yazılım önceden tanımlanmış analizleri içinde barındırır. Dilerseniz doğrudan bu analizleri yapabilirsiniz. Ayrıca analiz ayarlarını değiştirebilir veya kendi analizinizi yaratabilirsiniz.

Sonuçları değerlendirme; 3 boyutlu ortamda yapılan sefalometrik analiz ile işaret noktalarının kolaylıkla ve hassas olarak hasta anatomisine göre değerlendirilmesi sağlanmış olur. Sert ve yumuşak dokunun 3 boyutlu görüntüsü, analiz ve tedavilerinizin doğruluğunu görmenizi sağlar.

Tam çözüm; ölçüm seçenekleri, ek açıklama, çizgi işaretleri ve düzlem işaretleri gibi birçok farklı özellikten faydanabilirsiniz. Bu seçenekler dikkatlice analiz yapmanızı, teşhis koymanızı, ekibinizle iletişimin kolaylaşmasını sağlar.

res 11
res 12
res 13Kusursuz 3 Boyutlu Planlama

3 boyutlu planlama, ameliyatın simülasyonunu yapabilmenizi ve yumuşak dokunun tahmini hareketlerini görmenizi sağlar.

Basit; 3 boyutlu planlama modulü kolay, hızlı ve hassas olarak ameliyatın simülasyonunu yapmanızı sağlar. Osteotomilerin simülasyonu ve sert dokunun tekrar konumlandırmasının yanında 3 boyutlu sefalometri ve ölçümler size doğru ve kolay ameliyat planlaması imkanı sunar.

Öngörülebilir; sert ve yumuşak doku hareketlerini birleştirebilirsiniz. Yumuşak doku simülasyonu, daha en baştan itibaren tahmin edilen yumuşak doku sonuçlarını planlamanızı sağlar. Sonuçları daha gerçekçi görebilmek için hastanın fotoğrafı yumuşak doku görüntüsü üzerine giydirebilir, oklüzyonu görüntüleyebilirsiniz. Yeni oklüdatör sanal olarak hesaplanır ve ameliyat simülasyonuna göre okluzal bilgiler görselleştirilir.

Tam çözüm; taranmış alçı modeller yazılıma aktarılabilir. Dişlerin sanal alçı modelleri hastanın anatomisiyle çakıştırılır ve okluzal düzlemin en doğru görüntüsü oluşturulur.

res 10


Dijital waferlar/splintler

Wafer ve splintler planlamanız ve hastanız arasında bir köprü oluşturur ve ameliyat esnasında çene konumlamasını kolaylaştırır.

Dijital wafer ve splintler 3 boyutlu yazıcıda kolaylıkla ve hassas bir şekilde üretilir. Böylece ortognatik cerrahide kullanacağınız splintler, üretim için oldukça fazla zaman harcanan geleneksel tekniklere gerek kalmadan, kolaylıkla üretilebilir.

Yazılımı İndir

Simplant O&O yazılımının deneme sürümünü kullanmak için bizimle iletişime geçin

Media

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.