4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Düzce Üniversitesi'nde Seminer

Düzce Üniversitesinde Yeni Nesil Teknolojilerinin Kullanımı Konulu Seminer Verildi

22 Şubat 2012 Çarşamba 17:25

Düzce Üniversitesi'nde Medikal modelleme, görüntü işleme ve implant tasarımında yeni nesil teknolojilerin kullanımı konularında 4C Medikal Şirket elemanlarının verdiği eğitim semineri yapıldı.

Düzce Üniversitesi'nde Medikal modelleme, görüntü işleme ve implant tasarımında yeni nesil teknolojilerin kullanımı konularında 4C Medikal Şirket elemanlarının verdiği eğitim semineri yapıldı.

Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda düzenlenen seminerin ilk bölümünde sunum yapan Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İmalat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Arif Özkan; sektörün hızla geliştiğini, çalışma olanaklarının giderek artmaya başladığını, büyük şirketlerin sektöre yatırım yapmaya başladığından bahsederek bu alana yönelik çalışma yapmak isteyen öğrencilere bilgiler verdi.

Seminerin ikinci bölümünde 4C Medikal Şirketinden Yüksek Biyolog Şule Menteşe ve Makine Mühendisi Atılım Şahin ise konuşmalarında 4C Medikal Şirketi'nin kullandığı 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon yazılımlarını öğrencilere tanıtarak bu yazılımlarla kişiye özel protez tasarımı, medikal cihaz tasarımı yapılabildiğini ve implant yönteminin uygulanabildiğini verdiği örneklerle anlattılar.

Kaynak: IHA

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.