4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Activity 885

Activity 880’in başarısını devam ettiren Activity 885 diş laboratuvarlarını ve diş teknisyenlerinin çalışmalarını yeni bir alana taşımaktadır. Patentli ve iki katlı hızlı tarama fiksatör sistemi fiziksel artikülatörlere göre doğru bir kapanış bilgisi sunmaktadır. dentProgress ve dentCreate! CAD yazılımları ile tarama modelleri, çene eklem yeri konumları ve artikülatör ayarları fiziksel artikülatörlerden doğru bir şekilde CAD yazılımına aktarılmaktadır. Ortaya çıkan dinamik oklüzyon tasarımı oldukça işlevsel restorasyonlar oluşturmaktadır ve diş hekimlerine hasta başında geçen süreden değerli bir tasarruf sağlamaktadır. Artex, SAM ve Adesso Split artikülasyon sistemleri şu anda desteklenmektedir.

activity-885-2Smartoptics Activity® tarayıcılarının verimli çalışabilmesi için tavsiye edilen sistem özellikleri:

  • Windows 7 Ultimate® 64-bit
  • 8 GB RAM
  • Yüksek performans-3D ekran kartı (en az 1 GB RAM ile)
  • 320 GB hard drive

activity-855-3

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.