4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Aralık 2014 GATA METÜM ile 4C Medikal iş birliği, ilk günden bu yana büyümeye devam ediyor…

Dünyada Bir İlk, Bir Başarı Hikayesi olan GATA METÜM, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Medikal Tasarım ve Üretim Merkezi Projesi 4C'nin imza attığı en önemli projedir. Proje "kişiye özel protezlerde inovatif tasarım ve üretim" yöntemlerini aynı çatı altında birleştirmiş ve dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu çok önemli projenin tedarikçisi ve yürütücüsü 4C Medikal ve 4C Mühendislik olarak global BiyoMedikal Mühendisliği'nde çok önemli bir adım olan bu merkez ile iş birliğimiz tüm hızıyla devam ediyor.

4C Medikal desteği ile tüm ileri düzey güncel eğitimlerini tamamlayan GATA METÜM, bir mükemmeliyet merkezi olma yolunda ilerliyor.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.