4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Ekim 2014 EGE UNİVERSİTESİ ve 4C Medikal işbirliği: Mikro CT ile gelen yeni iş modeli…

Ege Üniversitesi EBILTEM Teknoloji Transfer Ofisi’ne Türkiye’deki en yüksek çözünürlükteki numune Scanco Medical mikro CT tarayıcısının kurulumunu gerçekleştirdik. Artık her türlü ex vivo tarama çalışmaları bu alanda dünyanın duayen firmalarından olan Scanco Medical AG güvencesi ile en yüksek kalitede yapılabilecektir.

Eğitim sürecini tamamlayan Uydu Laboratuar ve Analiz Hizmetleri Birimi, Türkiye’de bir ilk olarak diğer tüm akademik ve / veya ticari kuruluşlara numune çekimi ve ölçümü servisi sağlamaya başlayacak. Bu kurulum, Scanco Medical mikroCT teknolojisinin ülkemize akademik anlamdaki katma değerinin yanısıra yeni geliştirilen inovatif iş modelleri ile de yeni bir soluk getirecektir.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.