4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

dentProgress

dentProgress Smartoptic’in dental restorasyonlar için özel geliştirdiği, kullanıcı dostu arayüze sahip, kullanışlı bir yazılım çözümüdür.

"dentProgress" yazılımı yepyeni ve üstün tasarım özellikleriyle çok kolay, kullanıcı dostu bir ara yüz ile mükemmel tasarımlar yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Tasarımlarınıza iş akışınızı kolaylaştırmak için ayarlanabilir pencere ve ikonlar. dentProgress-1
dentProgress-2 Sanal eklem ile tasarımlarınızı doğal çene hareketi ile statik ve dinamik hareketleri simüle ederek mükemmel sonuca ulaşın.
Tasarımlarınızda son aşamada değişikliklere izin vererek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz dentProgress-3
dentProgress-5

I.O.V. Modülü ile inlay, onlay ve veneer tasarımlarınızı daha etkili yapmanızı sağlar.

Eksik dişleri dentProgress kütüphanesinden faydalanarak tam anatomik yapılar ile değiştirebilirsiniz. Sezgisel ve akıllı düzenleme aracı ile mükemmel oklüzyon. Yerleştirme açısı ve kole hattı otomatik olarak belirlenir.

Kişiye Özel Abutment Modülü ile implantlarınzı mümkün olan en uygun şekilde yerleştirebilir ve uzun ömürlü protezler elde edebilirsiniz. dentProgress-4

Media

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.