4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

dentCreate

dentCreate!® dental CAD yazılımı, Smartoptics Activity® serisi tarayıcıları için ideal bir tamamlayıcıdır. Alanında uzman dental teknisyenlerin işbirliği ile geliştirilen dentCreate!®, iş akışının her aşamasının optimize edilmesini ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, yazılım konusunda hiçbir tecrübesi olmayan kullanıcıların bile taramaları kolay bir şekilde gerçekleştirerek dijital ortamda dental rekonstrüksiyon yapabilmesini sağlar.

dentcreate

Anatomik olarak azaltılmış köprü üretimi için yapılan basit koping tasarımından implant desteklemelerine ve tam anatomik restorasyonlara kadar her türlü işlemde dentCreate!® zaman tasarrufu sağlayan iş partnerinizdir.

Isırma modelinin taranması ile, iş modeli veya mum model, optimal seramik kaplama gibi işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. dentCreate!® , “Sanal Artikülatör”ün yardımıyla, dinamik oklüzon da hesaba katılarak otomatik olarak tam anatomik altyapılar yaratılmasını sağlar. Otomatik “cut-back” fonksiyonu seramiğin ufalanmasını engellediğinden, post-process işlemleri minimuma indirgenmiş olur.

Yazılım arayüzü kolayca özelleştirilerek kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ayarlanabilir. Programdan endüstri standartlarında STL çıktısı alınarak her türlü CNC veya hızlı prototip sistemlerinde üretim yapılabilir.

dentcreate-2

Tamamlayıcı “Abutment” Modulü ile, Nobel Biocare, 3i, Straumann, Zimmer, Astra ve Dentsply gibi markaların şablonları program içerisinde kullanılabilir.

“Sanal Artikülatör” Modülü, tam ayarlanabilir gerçek artikülatörlerin sunduğu pozisyonlandırma kabilityetinin aynısını sanal ortamda kullanıcılara sunar. Tam anatomik restorasyonların hesaplaması antagonistler, kondiler eğim (CP) ve Bennett açıları (BA) göz önünde bulundurularak, statik ve dinamik olarak hesaplanabilir.

Media

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.