4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Concept Laser, “Geleceğin Katmanlı-imalat Atölyesi”ni formnext’te görücüye çıkarıyor.

Büyük olayların uzun gölgesi olur. Concept Laser, Franfurt’taki TCT tarafından desteklenen Formnext’te bulunacağını duyurdu. Fuarın ana odağı, “Geleceğin Katmanlı İmalat Atölyesi” adı verilen tamamen yeni makine mimarili, geniş kapsamlı makine konsepti üzerinde olacak.

Bu konsept, temelde endüstriyel seri-imalat çözümlerinin daha hızlı ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirilebilmesi adına sistem teknolojilerinin üretim platformuna entegre edilmesini esas alıyor. Üretim platformuna bütünüyle entegre edilmiş makine konseptini kullanarak oluşturduğumuz dijital ağ ve otomasyonumuzu tanıtacağız.

Global Satış ve Pazarlama Başkan yardımcısı Oliver Edelmann şöyle söylüyor; “İşleme hızı multi-lazer teknolojisi sayesinde büyük bir artış gösterdi”. İşleme hacmi (envelope) kaydadeğer biçimde arttı. Şimdi ise amacımız katmanlı imalatı değiştirme adına entegre-sistem konsepti kullanıp “Industry 4.0” metodlarına dikkat çekmek. İmalatta esnekliği güçlendirme ve yaratıcılığa değer verme adına büyük bir potansiyel mevcut.

Yeni sistem konseptinin yanısıra Concept Laser, 3boyutlu metal baskısında işlem zincirinin gösterimini yapacak. Ziyaretçiler bilgilendirme standlarında katmanlı imalatındaki üretim kademelerinin anahtar aşamalarını bulabilecekler; örneğin; tasarım ( biyonik, hafif-malzemeli yapım, topoloji optimizasyonu, fonksiyonel entegrasyon), üretim ve ortaklarımızla müşterek kalite garantisi. Parçaları gerçek zamanlı gözlemleyen ve dosyalayan 3boyutlu QMmeltpool 3D de fuarda olacak.

Concept Laser’daki en son sistem teknolojisi M2 Cusing Multilaser ve yeni çevrebirimleriyle Mlab Cusing altında tanıtılacak.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.