4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

"Yılın CEO’su – Katmanlı-imalat Ödülü”

“Yılın CEO’su” ödülü, sekiz yılı aşkın bir süredir “European CEO” adlı Londra-merkezli bir dergi tarafından takdim ediliyor. Gazeteciler ve endüstri üyeleri, Avrupa endüstrisindeki etkili trendler, öncüler ve farklı sektörler arası gelişmeleri gözlemleyip bunların arkasındaki CEO ve yöneticileri takip ediyor.

Üç ayda bir internet ve yazılı basında çıkan bu dergi iş dünyası liderlerinin en son etkinlikleri hakkında bilgi veriyor.
“Yılın CEO’su” ödülü seçkin yöneticileri onurlandırma amaçlı verilmektedir.

“European CEO”, her yıl iş dünyasının içinde yer alan hakemlere hangi iş adamlarının geleceği şekillendirdiklerine inandıklarını soruyor. Editörler, sıralama sistemi kullanarak panelden en çok oyu almış bu kişi saptıyorlar.

2015’te üç iş dünyası lideri final için aday gösterildiler. Pek çok kez olduğu gibi, yine her kategoride gösterilen adaylar hususunda jüri yoğun bir açık oturuma sahne oldu. Bu senenin jürisi, dinamik bir büyüme gösteren bir şirkette, “Katmanlı-imalatta” yakaladığı üstün başarılar ve üstün yöneticilik performansı neticesinde Frank Herzog’u seçti.

Kazananlar, Ocak 2016’da “World Economic Forum”’da derginin son sayısında yer alacaklar.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.