4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Amerikan Uzmanı Proto Labs genişlemesi

2015’in üçüncü çeyreğinde Concept Laser, Proto Labs’ten gelen büyük bir siparişi kutluyordu. Genişleme, şirketin, “katmanlı yüksek-hızlı üretim merkezi”ndeki halihazırda varolan LaserCUSING sistemleri temeline birkaç makinanın entegre edilmesini içeriyor.

 

Proto Labs, karmaşık prototipler ve geliştirilmiş fonksiyonlu parçalar için LaserCUSING makinelerini kullanır. Proto Labs Başkan Yardımcısı Rob Connelly; “Lazerle eritilmiş ürünler geometri ve tasarımda tamamıyla yeni bir çığır açıyor. Yeni fonksiyonları entegre edebiliyor ve daha önceleri geleneksel metodlarla mümkün olmayan geometriler yaratabiliyoruz.

LaserCUSING sistemindeki bu yeni verimlilik, baskılanmış 3boyutlu metal parçaların talebini karşılamamızda ve malzeme yelpazemizi genişletmemizde yardımcı olmakta.” Connelly, konsept lazer sistemlerinde yıllara dayanan bir deneyime sahip. Connelly ekliyor; “Güvenirlilik ve stabilite, Concept Laser’deki LaserCusing sistemlerinin sağladığı iki anahtar öğe.”

Proto Labs ve Concept Laser arasındaki bu yoğun stratejik ortaklıktan oldukça memnunuz.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.