4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

"Concept Akademi" Teori ve Pratik Arasında Köprü Kuruyor

Pratikte katmanlı-imalat ve sistem teknolojieri, öncelikle, geleneksel metodlarda eğitim almış mühendisler ve üretim uzmanlarının çalıştığı bir alan olarak göze çarpıyor. Katmanlı-imalat işlemleri üniversite, kolej ve meslek liselerinde yeterince öğretilen bir alan değil; ve hatta çoğu eğitim programında da bulunmuyor.

Gelecekte katmanlı imalat teknolojilerinin piyasaya yerleşmesiyle birlikte katmanlı-imalatta kalifiye elemanlara ihtiyaç duyulacağı aşikar.

“Concept Akademi”nin kurulmasıyla birlikte Concept Laser, metallerle katmanlı-imalat hususunda akademik uzmanların eğitimine önem vermektedir. Bu süreç henüz emekleme döneminde olduğundan, endüstri ve eğitimi birleştirmek adına pratik bir iskelet oluşturmaya çalışıyoruz. “Concept Akademi”, halihazırdaki eğitim modellerini desteklemede kusursuz bir platform. Eğitimi olabildiğince esnek; ve de genel çalışma programımıza en uygun hale getirmeye çalışıyoruz.

Şirketiçi Ar&Ge kapasitemizi desteklemek, yeni mezun, öğrenci ve stajyerleri, LaserCusing’in geliştirilmesinde görevlendirmek ve aynı zamanda geliştirme görevinde yer alan sistem-üreticilerine geniş kapsamlı pratik kurslar veriyoruz. Bu kurslarda, teori ve pratiği birleştirmeyi öğrenmeleri adına kursiyerler eğitim ve iş arasında gidip geliyorlar.
Bizler aynı zamanda daha genç yaşlardaki insanları bünyemize katmaktayız.

Deneme günlerimiz ve lise yerleştirmelerimiz genç öğrencilere katmanlı-imalat dünyasında tecrübe edinme imkanı sağlıyor. LaserCUSING işlemi onları, yüksek inovasyonlu imalat teknolojisiyle tanıştırmanın yanısıra global pazarda orta-ölçekteki şirketimizdeki ticari aktivitelerimiz ve bilgi-işlem dünyası hakkında bilgilendiriyor.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.