4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Şirketin 15.yıldönümü Yaz Partisi

Concept Laser Gmbh’nin 15.yıldönümü bu yıl bir yaz partisiyle kutlandı. Parti, Concept Laser Gmbh, Robert Hofmann Gmbh ve Werkzeugbau Siegfried Hofmann Gmbh birimlerini içine alan geniş bir alanda düzenlendi.

Organizasyonun resmi bölümü saat 11:00’de öğretim atölyesinin törenle açılmasıyla başladı. Atölye, 3Boyutlu baskı bölümüyle genişletildi ve Concept Laser’in sponsor olduğu Mlab cusing sistemiyle donatıldı. 11:30 - 16:00 saatleri arasında personel, aile üyeleri ve dostları üç şirketin bulunduğu fabrika turuna katılma imkanı buldular.
18:00 itibaren tüm ilgi Concept Laser’in 15. Yıldönümündeydi.

Kurucu ve CEO Frank Herzog ufak bir konuşma yaptı ve şirketin kısa ama başarılı 15-yıllık tarihini anarak kutlamalara start verdi. Üst yönetim teşekkürlerini bildirdiler. Frank Herzog son olarak, “Şirketin geleceği bu noktayı ancak hayallerimizde görebilirdik. Bu da sadece, çalışanlarımızın kendilerini muazzam bir biçimde adamalarıyla mümkün olabildi” şeklinde konuştu. Tüm personel ve ziyaretçilere LaserCusing işlemiyle imal edilmiş “Concept Laser 15 Yıl” işlemeli altın kaplamalı broş verildi.

Konuşmaları açık büfe ve eğlence programı takip etti. Ziyaretçiler çadır dışındaki şenlik ortamında; bunun yanısıra, karnaval stantları ve canlı müzik eşliğinde dans pistinde oldukça keyif aldılar. Eğlenceler sabahın ilk saatlerine kadar devam etmesi de baştan sona keyifli bir organizsyon olduğuna dair bir işaret idi.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.