4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Concept Laser Toplumla İç içe

Tüm ziyaretçilerin ücretsiz girebildiği Lichtenfels’teki üçüncü yazlık sinema festivali, Concept Laser tarafından sponsor edildi. Bu açık hava festivali Lichtenfels’in merkezinde düzenlendi. Şehrin meydanı 50metre kare ekranla kaplandı. Üçüncü kez ziyaretçiler bu çok çeşitli sinema programının keyfini sürdüler.

Bizler aynı zamanda şu sıralar gündemde olan sığınmacı ve mülteci konularına da önemle eğilmekteyiz. Toplumda bu yönde yapılabilecek yardımlara dair belli düzeyde bir istek mevcut ancak durumun nasıl ele alınacağı halen oldukça büyük bir zorluk olarak karşımızda duruyor.

Bazen, ufak ve pratik inisiyatifler savaşlarla harap olmuş bölgelerdeki insanların yaşam düzeylerini geliştirmekte yardımcı olabilir. Örneğin, Werkzeugbau Siegfried Hofmann Gmbh, Rober Hofmann Gmbh and Concept Laser Gmbh’nin herbiri yedi bisiklet olmak suretiyle sığınmacılara toplamda yirmibir bisiklet temin ettik. Bu sayede hareket imkanlarını arttırarak onlara, bölgeyi ve bölge insanlarını tanıma imkanı sağlama umudu taşıyoruz.

Halk sporu şirketin yer almaktan keyif aldığı bir başka alan diyebiliriz. Bu sebeple Concept Laser, genç futbolcular için yüz adet antreman üniformasına sponsor oldu. FC Lichtenfels minikler birinci takımındaki oyuncular ve sponsorları kulübün geleneksel kırmızı-siyah ve siyah-beyaz renklerin oldukça mutluyuz.

Frank Herzog bu durumu; “Çocukların yeni üniformalarında ne kadar mutlu olduklarını görmek bizim için mükemmel. Lichtenfels Kulüpleriyle olan ilişkimiz bizim için doğal bir durum” şeklinde özetliyor.

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.