4C MEDİKAL | 3. BOYUTUN İNOVATÖRÜ
enenglish

Proje Geliştirme/ Proje Yönetimi

4C Medikal, ileri mühendislik uygulamaları ve katmanlı üretim teknolojilerindeki uzmanlığını; ülkemiz biyomedikal sektörünün dünya pazarındaki gelişmeleri en yakından takip etmesi adına akademisyenler, araştımacılar ve girişimciler ile paylaşmayı kendine misyon edinmiştir.

Bu bağlamda 4C Medikal, Kişiye Özel İmplant Tasarım ve Üretim Süreçlerinin tümünü kapsayan ürün gamıyla birlikte,  bu alanda Proje geliştirmek isteyen ilgililere proje danışmanlık ve yönetimi hizmetleri vermektedir.

Bunun en somut örneği, 2011 yılında faaliyete giren GATA METÜM Medikal Tasarım ve Üretim Merkezi'dir. Bu merkezin yazılımlar ve makineler olarak bütün altyapı ihtiyaçları 4C Medikal tarafından temin edilmiş; 4C Medikal personeli kurulumundan itibaren 2 yıl boyunca merkez bünyesinde danışmanlık hizmeti vermiştir. Ülkemizde bu alanda kurulan ilk tasarım ve üretim merkezi olma özelliğini taşıyan GATA METÜM ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

http://www.gata.edu.tr/saglikbilimleri/metum/cihaz.asp

 

E-Bülten

Yeniliklerden, haberlerden ve duyurulardan ilk önce haberdar olmak için e-mail adresinizi ekleyip grubumuza katılabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

Bize Ulaşın

Adres:
Koza Plaza B Blok No:13
34235 Esenler - İstanbul
Tel:
+(90) 212 438 2802
Fax:
+(90) 212 438 2807
E-Mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Website:
www.4cmedikal.com.tr

markerGoogle Maps' de Bizi Bulun

Biz Kimiz

Hızlı Prototipleme ve Otoinşa teknolojilerindeki uzmanlığı ile 2003 yılında kurulan 4C Medikal, Türkiye'nin ilk ve tek biyomedikal firması olarak kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ürün ve servis hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.